A 2020. február 24-én, a Szolnoki Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett népdal- és műdaléneklő versenyen Nagy Gerda 3.a osztályos tanuló arany minősítést szerzett.
A 2020. március 9-én megrendezett III. Ütőhangszeres Szóló- Duó- és Kamarazenei Versenyen pedig I. korcsoportban, szóló kategóriában elért sikeres szerepléséért "II. díj" -ban részesült.

A 2020. február 21-én megrendezett Megyei Társaséneklési Versenyen Szathmári Adél és Dobos Kamilla 5.a osztályos tanulók duett kategóriában kiemelt arany minősítést értek el.
Felkészítő: Romhányi Anita

A 2020. január 29-én, Abonyban megrendezett Ki mit tud? 2020 versenyen Berki Illés 3.a osztályos tanuló a "SZÍNES HÚROK HEGEDŰEGYÜTTES" tagjaként KIEMELT ARANY minősítést szerzett.

Berki Illés 3.a osztályos tanuló "Arany" minősítést ért el hegedű kategóriában
a VI. Országos Bihari János Hegedű, Gordonka-és Vonós Kamarazenei Fesztiválon.