Kiállításmegnyitó

Alapítványi bál 2014. november

Október 23-i műsor 2014 1. rész

Október 23-i műsor 2014 2. rész

Zene Világnapja 2014. október 1.

Házi kamaraének verseny

A szakmai napon 2014. április 24-én
A zsűri Igó Lenke, a Zeneakadémia és a Kecskeméti Kodály Intézet tanára és Vámos Anna volt, szintén a Kodály Intézetből

Éneklő ifjúság

Iskolánkat népszerűsítő összefoglaló a februárban rendezett családi napról, ahol a leendő első osztályosokat és szüleiket láttuk vendégül. Az eseménydús napon betekintést biztosítottunk az iskola életébe, tánccal, kézműveskedéssel, bemutató órákkal. A Hangocska énekversenyen pedig az ovisok mutathatták meg magukat, a zsűri számos ígéretes tehetségre lelt.

2014. április 11-én a magyar költészet napján az iskola tanulói és pedagógusai közös versmondással ünnepeltek.

A 3.b osztály nagy sikerrel mutatta be március 15-i megemlékező műsorát, amit nem csak az iskolában adtak elő, hanem a Szabad Magyar Sajtó Napja alkalmából megrendezett közös megyei és városi ünnepségen is a Megyeháza dísztermében, valamint a Széchenyi lakótelepen rendezett városi megemlékezésen is.