Segítőszolgálat

Látogatottságunk

Online látogatóink

Oldalainkat 18 vendég böngészi

A diákönkormányzat feladatai és céljai:

A diákönkormányzat tevékenysége a tanulókat érintő valamennyi kérdésre kiterjed. A diákönkormányzat feladatai közé tartozik a tanulói jogok képviselete, az iskolai ünnepségek és megemlékezések szervezésében való részvétel, szabadidő tartalmas eltöltése. A diákévek tartalmassá, emlékezetessé tételéhez, a jogok gyakorlásával segít felkészülni az állampolgári szerepre. A diákönkormányzat tagjai részt vesznek az iskola kulturális programjainak szervezésében, a hagyományápolásban, hagyományépítésben. Az iskolai diákönkormányzat munkáját a diáktanács irányítja, munkáját az igazgató által megbízott pedagógus segíti. A diákönkormányzat munkájának, rendezvényeinek segítése minden pedagógus, osztályfőnök fontos feladata. A diákönkormányzat iskolagyűlést tart havi rendszerességgel.

A gyűlések időpontja: minden „B” hét kedd A DÖK programját a következő szempontok szerint alakítja: - az iskolai munkaterv elvárásai - az ÖKO iskolává válás feladatai -a diákok által választott programok A megvalósításban az osztályok a fő közreműködők,hiszen a megvalósítás az ő vállalásuk alapján történik.

A 2016-2017. tanév megválasztott DÖK képviselői

Elnök: Juhász Katalin 7. c

Elnök helyettes: Tamasi Liliána 7.c

Diákönkormányzat eseményei: SZEPTEMBER

Szeptember 6-án, az osztályok megválasztott DÖK képviselői megtartották első alakuló ülésüket.

Szeptember 16-án eredményesen lezajlott a papírgyűjtés. Pakolásban segített a 8. a osztály.

Szeptember 22-én, az autómentes napon közös kerékpározással hívtuk fel a figyelmet a környezetbarát közlekedési eszközök használatára.

Szervező pedagógus Kovács Andrásné volt.

Szeptember 26-án, a DÖK képviselői csapatépítő tréningen vettek részt a Martfűi termálfürdőben. Ezen a napon megbeszéltük az éves munkatervet és az osztályok megegyeztek a feladatok vállalásában.