Tánc

New Step Fitnesz és Táncstúdió növendékei Rómában képviselték hazánkat a világbajnokságon. Nagyon szép eredményeket értek el, gratulálunk nekik! Közülük hárman a mi iskolánk büszkeségei. Juhász Júlia (4.a) Tüzijáték csapat koreográfiában világbajnoki ezüstérmes, Szobrok csapat koreográfiában aranyérmes lett. Lázár Léna (3. a) és Tóth Blanka (3. a) Indiánok csapat koreográfiában világbajnoki bronzérmes lett.
A hétvégi országos bajnokságon Lázár Léna és Tóth Blanka Indián csapata ezüst érmet szerzett. Éves összesítésben pedig az első helyen végeztek.

Futball

Intézményi Bozsik Torna 2017.11.07.
Szolnok-Szandaszőlős
Maska Dániel Marcell (4.b), Pető Dominik (4.b) és Nuskov Milán (4.c) csapata a 2. helyen végzett. A tornán szintén részt vevő Gál László (Tószeg KSE) a 7. helyezést érte el.

Floorball

Fiú floorball csapatunk a városi diákolimpián 3. helyezést ért el és a megyei döntőbe jutott. A csapat tagjai Dékány Gergely, Paál László, Kerekes Patrik, Pál-Szabó Norbert, Szakács Olivér, Kozma András.

Futás

A mezei futás városi diákolimpián a II. korcsoportos fiú csapatunk 4. helyezést ért el!

Futás

A mezei futás városi diákolimpián a IV. korcsoportos lány csapatunk 4. helyezést ért el! A csapat tagjai Mácsai Dzsenifer, Báthori Petra, Balogh Orsolya, Kulcsár Zsófia, Szurgyi Gerda. Egyéniben Kulcsár Zsófia 3. helyezést ért el!

Futás

A mezei futás városi diákolimpián a IV. korcsoportos fiú csapatunk 3. helyezést ért el! A csapat tagjai Besenyi Nándor, Besenyi Norbert, Kozma András, Dékány Gergely, Pál-Szabó Norbert. Egyéniben Kozma András 1. helyezést ért el!

Futás

A mezei futás városi diákolimpián az I. korcsoportos fiú csapatunk 1. helyezést ért el! A csapat tagjai Vereczkei Csongor, Rékási Márton, Romhányi Szilárd, Kulin Flórián, Bagi Márk, Bathó Dávid.

Futás

A mezei futás városi diákolimpián az I. korcsoportos lány csapatunk 1. helyezést ért el! A csapat tagjai Illyés Boglárka, Révi Tímea, Fejes-Tóth Flóra, Érces Emma, Szabovik Dóra.

Illyés Boglárka egyéniben 1. helyezést ért el!

Tánc

Fashion Dance Táncverseny
Szabó Liliána 6.a - Debreczeni Fanni 7.a Start B kategória Duó: aranyminősítés
Szabó Liliána 6.a - Debreczeni Fanni 7.a - Debreczeni Maja 3.b Start B kategória csapatban: ezüstminősítés
Debreczeni Maja 3.b Start C kategória Duó: aranyminősítés Felkészítőjük: GYŐRFI DALMA

Futás

Második helyezést ért el Szabovik Dóra (2.a) az V. Auriga Erdei Futóversenyen.

Futás

Elsőként ért a célba Bakos Csenge (4.b) az újszászi Erdei Futónapon 2,5 km-en.

Judo

Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy Hoffer Norbert (6.b) a Debrecenben megrendezett Judo Diák Országos Bajnokságon aranyérmet szerzett B. korcsoportban -55 kg-ban.

Futball

Ismét dícséretben részesültek labdarúgóink. Gál László lelkes játékával, Rónyai Barnabás jó kapusteljesítményével, Pető Dominik pedig kiemelkedő játékával érdemelte ki az elismerést.

Thai box

Palotay Brúnó (4.b) lll. helyen végzett a WFC Nyílt Országos Bajnokságon.

Futás

Berki Illés (1.a), a 15. Szecsői Futónapon másodikként ért a célba.

54. Tiszaligeti Napok

Zsinórlabda

Az 5-6. osztályos fiúk zsinórlabda versenyén, csapatunk 3. helyezést ért el!

Tűzharc

Tűzharc, 2. osztályos fiúk V. helyezés.
Fiú csapat: Pálinkás Keve, Bíró Gyuszi , Bathó Dávid, Kupeczki Ervin, Antóni Bálint,
Rékási Marci, Vereczkei Csongor, Patonai Dávid, Hegyi Márk, Lázár Gergő

Tűzharc

Tűzharc 2. osztályos csoport: lányok V. helyezés.
Lánycsapat:
Patkós Indira, Baláti Norina, Ábrahám Liza, Drót Petra, Szabovik Dóra, Szabó Noémi,
Pálinkás Luca, Ballók Dóri, Timár Lili, Farkas Regina

Sakk

Alsós sakk csapatunk lll. helyezést ért el. A csapat tagjai: Németh Nilla (4.a), Zsemberi Flóra (4.a) és Fekete Marcell (4.c).
Felkészítő tanár: Fodor Erika

Katonai akadályverseny

A felsős katonai akadályversenyen Szabó Patrik 1. helyezést, Szakács Olivér 8. helyezést ért el!

Tájékozódási verseny

A felsős lányok tájékozódási versenyén Szurgyi Gerda 1. helyezést, Bata Eszter 3. helyezést ért el!

Tájékozódási verseny

A felsős fiúk tájékozódási versenyén Besenyi Nándor 1. helyezést, Dékány Gergő 4. helyezést ért el!

Tájékozódási verseny

Az alsósok tájékozódási versenyén Pető Dominik 1. helyezést, Rékási Boglárka 2. helyezést, Rónyai Barnabás 6. helyezést ért el!

3.-4.o.lányok VI.helyezés
Csapattagok:Mádi Orsolya, Balogh Kira, Porcsin Lilla, Urbán Emma, Erős Lili,Szatmári Adél, Bana Zoé, Illyés Boglárka,Tóth Petra, Gitye Fanni

3.-4.osztályos fiúk  VII.helyezés
Csapattagok:Papp Tibor,Nagy Szabolcs,Tímár Levente,Veres Ákos,Rónyai Barnabás,Pető Dominik,Nuskov Milán,Zilahi Zétény,Tigyi Ábel,Matejcsik Balázs,Balázs Márk, Bernát Máté.

Akadályverseny

A felsős katonai akadályversenyen Szurgyi Gerda 1. helyezést, Balogh Orsolya 2. helyezést ért el!

Futball

Elismerésben részesültek focistáink a Bozsik-programban való eredményes részvételükért.
A fotókon az U11-es csapat tagjai: Lukács Viktor (4.a), Pető Dominik (4.b) és Maska Dániel (4.b).

Terepfutás

Mácsai Dzsenifer (7.b)! A BBU. Vadasparki Terepfutó Kupán 2017.09.02-án Budakeszin két számban is indult és a 4 km és a 800 méteres távon a lányok között korcsoportjában l. helyezett lett.

Futball

Gál László (3.b) első helyen végzett a MÁV focitábor terembajnokságon és a tószegi focitábor pályabajnokságon.

Vízilabda

Nyári versenyeredmények: Tímár Levente (3.b) csapata a Holloy Tamás Emléktornán 1., a Szegvár-Takarék tornán 3., az Olaszországban megrendezett Habawa Nemzetközi Vízilabda tornán részt vett 118 csapat közül pedig a 17. helyet szerezte meg.