Első helyezést ért el Kulcsár Anna Zsófia (8.z) az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő tanára: Sándor Brigitta

Első helyezést ért el Maróthi Jázmin (5.b) az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő tanára: Sándor Brigitta

Második helyezést ért el Bakos Gergő Dominik (7.b) az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő tanára: Demeter Orsolya

Remekeltek iskolánk tanulói a Városi szavalóversenyen.

Első helyen végzett: Tóth Petra (3.c), és második helyezett lett: Kozma Kíra Kamilla (3.c).

Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina.

Iskolánk újabb büszkeségei: Németh József megyei matematika emlékversenyen VI. helyezett Tóth Blanka 3. a, III. helyezett Tigyi Ábel 3. a osztályos tanulók.

Az "Aranyszáj" Szép olvasó és Szép beszéd megyei versenyen 1. helyezést ért el: Kozma Kíra Kamilla (3.c), és 3. helyezést ért el: Szekera Balázs Noel (3.c) tanulóink.
Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina

A Bolyai Matematika Csapatverseny Jász- Nagykun- Szolnok megyei fordulójának 8. osztályos általános iskolai kategóriájában 2. helyezést ért el az "A-Z unió" csapata, melynek tagjai: Ember Zsófia (8.a), Szunyogh Bianka (8.a), Ősz Matilda (8.z) és Süle Ferenc (8.z).
Felkészítő tanáraik: Koczóné Vitek Erzsébet és Ihászné Kerekes Katalin.