Get Adobe Flash player

A Hild Viktor Könyvtár által a Magyar Kultúra Napja alkalmából meghirdetett szavalóversenyen remek eredményt értek el hetedikes versmondóink:
Zsíros Bíborka l. helyezés
Bakos Gergő ll. helyezés
Dudás Réka lll. helyezés
Felkészítő tanáruk: Demeter Orsolya

Gratulálunk!



Az "Ünnepváró" városi szavalóversenyen l. helyezést ért el Kovács Regina (2.b).
Felkészítő tanára: Pándi Zsuzsanna

Gratulálunk!



A házi matematika verseny eredménye az I. forduló után

6. évfolyam

 Az elérhető pontszám: 30 pont


1. Földi Ádám 6. a  25 pont

2. Pinto Márió 6. b  22 pont

3. Veres Patrik 6. b 20 pont

4. Juhász Ferenc 6. b  16 pont

5. Szathmári Máté 6. b 13 pont

6. Györe Ádám 6. b 10 pont


Gratulálunk mindenkinek!



A XXV. Ószőlői Matematika Versenyen Fekete Marcell 2.,Lendvai Lilla 4. helyezést ért el. Mindketten 4.c osztályos tanulók.
Felkészítő tanáruk: Fábián Gabriella

Gratulálunk!



Első helyezést ért el Kulcsár Anna Zsófia (8.z) az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő tanára: Sándor Brigitta

Gratulálunk!



Első helyezést ért el Maróthi Jázmin (5.b) az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő tanára: Sándor Brigitta

Gratulálunk!



Második helyezést ért el Bakos Gergő Dominik (7.b) az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő tanára: Demeter Orsolya

Gratulálunk!



Remekeltek iskolánk tanulói a Városi szavalóversenyen.

Első helyen végzett: Tóth Petra (3.c), és második helyezett lett: Kozma Kíra Kamilla (3.c).

Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina.

Gratulálunk!



Iskolánk újabb büszkeségei: Németh József megyei matematika emlékversenyen VI. helyezett Tóth Blanka 3. a, III. helyezett Tigyi Ábel 3. a osztályos tanulók.

Gratulálunk!



Az "Aranyszáj" Szép olvasó és Szép beszéd megyei versenyen 1. helyezést ért el: Kozma Kíra Kamilla (3.c), és 3. helyezést ért el: Szekera Balázs Noel (3.c) tanulóink.
Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Krisztina

Gratulálunk!

 



A Bolyai Matematika Csapatverseny Jász- Nagykun- Szolnok megyei fordulójának 8. osztályos általános iskolai kategóriájában 2. helyezést ért el az "A-Z unió" csapata, melynek tagjai: Ember Zsófia (8.a), Szunyogh Bianka (8.a), Ősz Matilda (8.z) és Süle Ferenc (8.z).
Felkészítő tanáraik: Koczóné Vitek Erzsébet és Ihászné Kerekes Katalin.

Gratulálunk!

Facebook