Úszás
2018. december 8-án Debrecenben, a Hajós Alfréd kupa IV. fordulójában Bathó Dávid 3.b osztályos tanuló 100 m hátúszásban III.
100 m mellúszásban pedig II. helyezést ért el.

Játékos sportverseny
Iskolánk sorváltó csapata mindkét fordulót megnyerve lett városi diákolimpiai bajnok az idei tanévben, és jutott a januári megyei döntőbe!

Lábtoll

Mikulás kupa Újszász lábtoll labda verseny
Eredmények:
Egyéni győztes: Orosz Dorina 6.b
Dekázás női győztese: Orosz Dorina 6.b
2. helyezés: Menyhárt Zsolt 7.b
3. helyezés: Kis Martin, Menyhárt Zsolt, Tarkó Tícián
5. helyezés: Kis Martin 7.b
8. helyezés: Barati Bence, Csató János, Orosz Dorina
9. helyezés: Bagi Róbert, Balázs Márk, Földvári Ákos, Ladányi Csanád
Felkészítő tanár: Bakos Dániel
Mindenkinek gratulálunk!

Mazsorett és moderntánc

Országos mazsorett és moderntánc verseny
2018. december 8.
2 aranyérmet és 1 bronzérmet nyertek a kodályos lányok:
Szabó Liliána 7.a, Debreczeni Fanni 8.a és Debreczeni Maja 4.b.

Tollaslabda

2018. december 06-án Jánosi Jázmin 2.a osztályos tanuló III. helyezést ért el a Rákóczifalván megrendezett tollaslabda Mikulás-kupán. Jázmin emellett megkapta a legfiatalabb lányversenyzőnek járó különdíjat.

Tollaslabda
2018. december 06-án Földi Kendra 4.b osztályos tanuló I. helyezést ért el a Rákóczifalván megrendezett tollaslabda Mikulás-kupán.

Úszás

2018. december 2-án rendezték meg Szolnokon a Mikulás-kupa nevezetű úszóversenyt, ahol Bathó Dávid 3.b osztályos tanuló hát és mellúszásban egyaránt aranyérmet szerzett.

Futball

Labdarúgó tornán vettek részt focistáink a hétvégén Újszászon. A csapat 3. helyezést ért el, a legjobb játékos címet Szőke Máté érdemelte ki.

Karate

December 2-án Budapesten Kyokushin karate versenyen Szathmári Adél 4. a osztályos tanuló csipeszharcban arany, kumite harcban ezüst érmet szerzett.

"Fogyasztó verseny"

A "Belvárosi Napok fogyasztó" versenyén a 3. évfolyamosok 4.helyezést értek el.

Vívás

2018. november 17-én, a debreceni 4 Évszak Kupa őszi rendezvényen Szénási Ákos (5.b) korcsoportjában 8. helyezést ért el.

"Fogyasztó verseny"

A "Belvárosi Napok fogyasztó" versenyein negyedikes csapatunk 2. helyezést, ötödikes csapatunk 3. helyezést ért el!

Akadályverseny

A XXXI. Belépés Nemcsak Tornacipőben versenyen iskolánk alsós csapata 3. helyezést ért el! A csapat tagjai Nagy Gábor, Rónyai Barnabás, Zilahi Zétény, Bathó Dávid, Lukács-Barta Nimród, Illyés Boglárka, Balogh Luca, Rékási Boglárka, Révi Tímea, Baláti Norina. Gratulálunk!

Akadályverseny

A XXXI. Belépés Nemcsak Tornacipőben versenyen iskolánk felsős lány csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Báthori Petra, Báthori Virág, Benedek Klára, Borgyos Jázmin, Kun Emma, Maróthi Jázmin, Nagy Emese, Szurgyi Gerda, Vall Gréta.

Karate

Mádi Orsolya (5/c) Knockdown Utánpótlás Magyar Bajnokságon XXI. Bushido Kupa Gyerek-I Lány -45kg kategóriában III. helyezést ért el.

Úszás

Szeptember 29-én a szentesi Sprint úszóversenyen Bathó Dávid (3.b) 50 m mellúszásban ezüst, 50 m hátúszásban pedig bronzérmet szerzett.

Futball
Dicsérő oklevelet kapott Szabovik Levente (Szolnoki MÁV) a Bozsik Fesztiválon nyújtott teljesítményéért.

Atlétika

Albertirsa - A megyei atlétikai diákolimpia ügyességi csapatbajnokságon távolugró csapatunk 3. helyezést, kislabdahajító csapatunk 4. helyezést, súlylökő csapatunk 4. helyezést ért el! Csapattagok: Báthori Petra, Nagy Emese, Balogh Orsolya, Bukta Lilla, Szurgyi Gerda, Vall Gréta.

Karate
2018.09.22-én az V. Nyíradonyi Kyokushin Kupán Szecskó Erik Huba (2.a) bronzérmet szerzett.

Akadályverseny

2018.09.29-én Bana Zoé (4.b) és Bana Ákos (2.b), a Normaf!nál Gyerekhajsza programon 1 és 2 km akadályfutáson vettek részt.

Akadályverseny
A Tiszaligeti Napok akadályversenyén iskolánk felsős lány csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Szurgyi Gerda, Maróthi Jázmin, Balogh Orsolya. Egyéniben Szurgyi Gerda 1. helyezést, Balogh Orsolya 2. helyezést, Maróthi Jázmin 3. helyezést ért el!

Akadályverseny
A Tiszaligeti Napok akadályversenyén iskolánk felsős fiú csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Palotay Brúnó, Pető Dominik, Tigyi Ádám. Egyéniben Pető Dominik 1. helyezést, Palotay Brúnó 3. helyezést, Tigyi Ádám 4. helyezést ért el!

Tűzharc
A Tiszaligeti Napok tűzharc versenyén iskolánk alsós fiú csapata harmadik helyezést ért el.

Tájékozódási verseny
A Tiszaligeti Napok tájékozódási versenyén iskolánk alsós csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Mihályi Lili, Érczes Emma, Tigyi Ábel, Lukács-Barta Nimród. Egyéniben Lukács-Barta Nimród 1. helyezést, Mihályi Lili 3. helyezést, Tigyi Ábel 4. helyezést, Érczes Emma 6. helyezést ért el!

Akadályverseny

A Tiszaligeti Napok alsós akadályversenyén a lányoknál Illyés Boglárka 1. helyezést, a fiúknál Zilahi Zétény 3. helyezést ért el!

Tájékozódási verseny
A Tiszaligeti Napok tájékozódási versenyén iskolánk felsős fiú csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Kazinczy Kristóf, Tóth Bence, Tigyi Ádám, Pető Dominik. Egyéniben Tigyi Ádám 1. helyezést, Kazinczy Kristóf 2. helyezést, Tóth Bence 4. helyezést ért el!

Tájékozódási verseny
A Tiszaligeti Napok tájékozódási versenyén iskolánk felsős lány csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Vall Gréta, Balogh Orsolya, Szurgyi Gerda, Báthori Petra. Egyéniben Szurgyi Gerda 1. helyezést, Balogh Orsolya 2. helyezést ért el!

A kerékpáros túra pontgyűjtő versenyén nagyszerű kodályos siker született:
Galambos Gergő 1.a 1., Juhász Olivér 1.b 2. helyezést ért el.

Futás
A 2018.09.16-án megrendezett Újszászi Futónapon, 5km-es távon Berki Illés (2.a) 2. helyezést ért el.

Vízilabda

Iskolánk három tanulója, Tigyi Ábel (4.a), Matejcsik Balázs (4.b), és Pintér Marcell (4.b) a ceglédi Kisméhecske kupán ezüstérmet szerzett.

Úszás

A 2018.09.05-én, Martfűn megrendezett Invictus úszóversenyen Rózsa Dalma (2.b) III. helyezést ért el.