Get Adobe Flash player

Horgászverseny
A II. Ökológiai Törpeharcsagyérítő Horgászversenyen, "Gyermek" kategóriában Nagy Benjámin 2.b osztályos tanuló III. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Futball
Az Egyesületi Bozsik Fesztiválon nyújtott eredményes játékukért edzői dicséretben részesültek Balla Benett (2.a), Szabovik Levente (1.a), és Honti Gábor Hunor (2.a) tanulók.
Gratulálunk!

 



Futóverseny

2019. május 25-én a Pest Megyei Gyermekvédelmi Központ és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat által, Tápiószelén megrendezett futóversenyen Berki Illés 2.a osztályos tanuló I. helyezést ért el.
Gratulálunk!

 



Tánc
A horvátországi Pulában megrendezett modern tánc világbajnokságon Kristály Tamara 2.b osztályos tanuló egyéniben VI., formációban II., csapatban pedig I. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Atlétika
A 2019. május 17-én, Békéscsabán megrendezett atlétika

csapatversenyen, a 2009-2010-es születésűek között Pálinkás Keve 3.b osztályos tanuló a Szolnoki Sportiskola tagjaként I. helyezést ért el 7 csapattársával együtt.
Gratulálunk!





Lábtoll
20. Lábtoll-labda Diákolimpia országos döntő Zánka, 2019. május 10-11.
Eredmények:
lll. korcsoport fiú:
10. Bakó Bence, Földvári Ákos, Miklós Péter, Monse Botond
Leány csapat: 
8. Bana Zoé, Pintér Réka Virág, Szegedi Hanna Gréta
lV. korcsoport fiú:
6. hely Jakab Sándor, Kiss Martin Márk, Menyhárt Zsolt
7. hely Csató János, Horváth Attila Krisztián, Rafael Patrik Dávid, Tarkó Tícián
lV.korcsoport lány
6. hely Kővári Evelin, Nyíri Viktória, Orosz Dorina
Felkészítő tanár: Bakos Dániel 
Gratulálunk!





Karate
A 2019. május 19-én megrendezett Újbudai Karate Kupán Szathmári Adél 4.a osztályos tanuló gyerek 1 kumite kategóriában I., csipeszharcban pedig II. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Tánc
A 2019. május 15-én, Szolnokon megrendezett UDO moderntánc kupasorozat versenyén Tóth Kamilla Szellő 2.a osztályos tanuló "Bronz Gyerek Botos Fúvós Trió" kategóriában I. helyezést ért el.
Gratulálunk!

 



Tánc
2019. május 18-án a XXXVI. Zuglói Táncfesztivál Országos Amatőr Táncversenyén Ábrahám Liza (3.a), Kádár Lola Patrícia (3.a), Patkós Indira (3.a), Kádár Nina Alexandra (4.a) és Ábrahám Lara (4.a) csapatban I. helyezést értek el.
Gratulálok!





Futball
A 2019. május 1-jén megrendezett Rákóczifalvai Focimajálison, a "Lurkó" U7-es csapattal II. helyezést értek el Czinege Tamás és Zoufal Benjámin 1.a osztályos tanulók.
Gratulálunk!

 



Tollaslabda

A 2019. május 18-án megrendezett Rákóczi Kupán
Földi Kendra 4.b osztályos tanuló 1. korcsport B kategóriában I. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Tánc
A 2019. május 18-án megrendezett Fitkid Dance Show versenyen Galsi Dorka Emese 1.a osztályos tanuló a Pelikán SE- Törpillák csapatával II. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Karate
A 2019. május 19-én megrendezett Újbuda Karate Kupán Kupeczki Ervin 3.b osztályos tanuló "küzdelem" és "csipeszharc" kategóriában is egyaránt III. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Mazsorettverseny


Országos Moderntánc és Mazsorett Verseny Szolnok 2019. május 18.
Szabó Liliána 7.a, Debreczeni Maja 4.b és Debreczeni Fanni 8.a csapatban 3 aranyérmet és 1 ezüstérmet szereztek.
Felkészítő: Győrfi Dalma
Gratulálunk!





Futball
A 2019. május 19-én megrendezett Bozsik Fesztiválon Szabovik Levente 1.a osztályos tanuló kiváló játékáért elismerő oklevelet kapott.
Gratulálunk!





Futball
Iskolánk három tanulója: Balla Benett (2.a), Szabovik Levente (1.a) és Honti Gábor Hunor (2.a) a Kölyökliga 2018/2019-es szezonjában, a MÁV U8-as csapatával
I. helyezést értek el.
Gratulálunk!





Lábtoll

Lábtoll labda diákolimpia megyei döntő
Eredmények:
Lány 2. korcsoport
1. helyezettek: Pintér Réka Virág, Bana Zoé, Szegedi Hanna
Pintér Réka Virág egyéniben 2. helyezett.
Szegedi Hanna 3. korcsoportban 3. helyezett.
Bana Zoé 2. korcsoportban 3.helyezett.
Csapat kisfiú 2. korcsoport
3. helyezettek: Bakó Bence, Monse Botond, Miklós Péter, Földvári Ákos
Egyéni versenyszámban Miklós Péter 2., Bakó Bence 3. helyezés.
4. korcsoport leány csapat 2. hely: Orosz Dorina, Nyíri Viktória, Kővári Evelin
3. korcsoport egyéni lány: Orosz Dorina 1. hely
4. korcsoport : Horváth Attila, Raffael Dávid,Tarkó Tícián
Szabó János, Varga Márk
3. korcsoport: Barati Bence, Bagi Róbert,Sárai-Szabó Sámuel
4. korcsoport: Menyhárt Zsolt, Jakab Sándor,Kiss Martin
Felkészítő tanár Bakos Dániel.
Mindenkinek gratulálunk!





Akadályverseny


Nagyon büszkék vagyunk Berczi Mikes 2.a osztályos tanulóra, aki végigcsinálta a 2019. március 31-én, Nagykanizsán megrendezett Spartan Kids akadályversenyt.
Gratulálunk!





Vívás


A 2019. március 29-én, Budapesten megrendezett
IV. Országos Sulivívó Találkozó és Diákolimpián Szénási Ákos 5.b osztályos tanuló II. korcsoportban, férfi párbajtőr kategóriában VI. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Tánc
A 2019. március 23-án, a Kecskeméten megrendezett VII. Nemzetközi Dance Universum Táncversenyen Földes Hanna 2.a osztályos tanuló a "Rosszcsontok" csapatával, Manó akrobatikus sporttánc "A" csoport kategóriában II. helyezést ért el.
Hanna a New Step Fitnesz És Táncstúdió növendéke.
Gratulálunk!





Tánc
A 2019. március 23-án megrendezett UDO Moderntánc Kupasorozat versenyen Tóth Kamilla Szellő 2.a osztályos tanuló "Bronz Gyerek Botos Fúvós Trió" kategóriában I. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Tánc
A 2019. március 24-én, a Kecskeméten megrendezett VII. Nemzetközi Dance Universum Táncversenyen iskolánk tanulói: Ábrahám Lara (4.a), Kádár Lola (3.a), Kádár Nina (4.a), Patkós Indira (3.a) és Ábrahám Liza (3.a) csapatban, Hip-Hop kategóriában I. helyezést értek el.
A lányok a Free Feelings Hip-Hop Tánccsoport növendékei.
Gratulálunk!

 




Kötélugrás
A Diákolimpia 2018/19-es tanévének megyei döntőjében Zérczi Izabella Gréta 2.a osztályos tanuló I/B korcsoportban, "Egyéni összetett" kategóriában VI. helyezést ért el.
Gratulálunk!

 



Úszás
A 2019. március 23-24-én, Hódmezővásárhelyen megrendezett XI. Hód Faktor Kupán Bathó Dávid 3.b osztályos tanuló a következő eredményeket érte el:
50 m mellúszás: I. hely
100 m hátúszás: III. hely
100 m mellúszás: II. hely
200 m mellúszás III. hely
Gratulálunk!





Judo
A 2019. március 23-án, Domaszéken megrendezett XV. Tökmag Kupa Nemzetközi Gyermek Judo Versenyen Rékási Márton 3.b osztályos tanuló diák C korcsoport, 36 kg kategóriában I. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Tánc

Országos Moderntánc Verseny
Mezőkövesd 2019. március 23.
2 aranyérmet és 1 ezüstérmet nyert Szabó Liliána 7.a, Debreczeni Fanni 8.a és Debreczeni Maja 4.b . 
Felkészítő: Győrfi Dalma
Gratulálunk!

 



Kötélugrás
Szabovik Dóra 3.a osztályos tanuló a megyei Diákolimpián II/B korcsoportban első helyezést ért el,valamint párosban Bartók Abigéllel szintén első helyen végeztek,ezáltal az országos Diákolimpián fogják képviselni az iskolát.
Gratulálunk!


Tánc
A 2019. március 9-én megrendezett FitKid Dance show versenyen iskolánk 1.a osztályos tanulója, Galsi Dorka Emese a Pelikán SE - "Törpillák" csapatával III. helyezést ért el.
Gratulálunk!


Kötélugrás
Bartók Abigél Lilla 4.a osztályos tanuló V. helyezést ért el a 2018/19-es DiákOlimpia megyei döntőjében III/B korcsoportban, "Egyéni összetett" számban,
Gratulálunk!


Tánc
Besenyi Adél 7.a osztályos tanulónk és iskolánk volt diákja, Besenyi Norbert Kelet Magyarország Területi Bajnokságon Ifjúsági D Standard és Latin kategóriában I. helyezést értek el.

Gratulálunk!


Tánc
A 2019. március 3-án, Soroksáron megrendezett Ritmuscsapatok Akrobatikus Látványtáncok Első Bajnoki Elődöntőjén Kristály Tamara 2.b osztályos tanuló a következő helyezéseket érte el:
Egyéniben II.
Csapatban: I. és különdíj
Formációban: II.
Gratulálunk!

Futball
A XVI. Kolláth Béla Emléktornán iskolánk 1.a osztályos tanulója, Szabovik Levente elnyerte a "Legjobb kapus" címet.
Gratulálunk!


Tánc
A 2019. március 2-án, Soroksáron megrendezett táncversenyen a New Step Fitnesz- és Táncstúdió növendéke és iskolánk 2.a osztályos tanulója Földes Hanna II. helyezést ért el.
Gratulálunk!


Sor- és váltóverseny

Iskolánk csapata a IV. Kodály Kupán II. helyezést ért el!
Gratulálunk!


Karate

Mádi Orsolya 5.c osztályos tanulónk a 2019.03.02-án Szentesen megtartott KD KYOKUSHIN KARATE DIÁKOLIMPIA 2018/2019. Tanév Országos Döntőjében GY.II korcsoport -45Kg II. helyezést ért el.
Gratulálunk!


Futball
A 2019. január 12-én, Túrkevén megrendezett VI. KEVE KUPA Utánpótlás teremlabdarúgó tornán, U7-es korosztályban Zoufal Benjámin 1.a osztályos tanuló a Lurkó Focimánia FK csapatával I. helyezést ért el.
Gratulálunk!


Tánc

A 2019. február 23-án, a Kecskeméten megrendezett I. Dance Universum Nemzetközi Minősítési Táncversenyen a Free Feeling Hip-Hop Tánccsoport növendéke és iskolánk 2.b osztályos tanulója, Fodor Zoé Kiara ezüst minősítést szerzett.
Gratulálunk!


Mazsorettverseny

Országos Mazsorett Verseny Szolnok
2019. február 23.
1 aranyérem
2 ezüstérem
Szabó Liliána 7.a
Debreczeni Fanni 8.a
Debreczeni Maja 4.b
Gratulálunk!


Úszás
2019.02.16-án Mezőtúron rendezték meg a Megyebajnokság úszóverseny 1. fordulóját, ahol Nagy Gerda 2.a osztályos tanuló a következő eredményeket érte el:
50 m hátúszás: III. helyezés
50 m gyorsúszás: II. helyezés
4x50 m gyorsváltó: I. helyezés
Gratulálunk!


Úszás
2019.02.16-án Mezőtúron rendezték meg a Megyebajnokság úszóversenyt, ahol Bathó Dávid 3.b osztályos tanuló a következő eredményeket érte el:
100 m fiú hátúszás: II. helyezés
100 m fiú gyorsúszás: III. helyezés
gyorsváltó: II. helyezés
Gratulálunk!


Tollaslabda
2019.01.26-án Jánosi Jázmin 2.a osztályos tanuló korcsoportjában I. helyezést ért el az Újszászon megrendezett tollaslabda megyei diákolimpián.
Gratulálunk!


Vívás
Szénási Ákos 5.b osztályos tanuló 2019.01.19-én, a 4 Évszak Kupán korosztályában VI. helyezést ért el.
Gratulálunk!


Futball
A IX. Törökszentmiklósi Téli Teremtornán csapatával III. helyezést ért el Szabovik Levente 1.a osztályos tanuló.
Gratulálunk!


Úszás

2019.01.15-én került megrendezésre a Városi Úszás Diákolimpia, ahol iskolánk tanulói a következő helyezéseket érték el:

Tigyi Ábel 50 m gyors: 2. helyezés
Szegedi Hanna 50 m gyors: 6. helyezés
Bathó Dávid 50 m mell: 5. helyezés, 50 m hát: 4.helyezés
Matejcsik Balázs 50 m mell: 8. helyezés
Nagy Gerda 50 m gyors 7. helyezés, 50 m hát: 4. helyezés

Fiú váltó 2. helyezés: Bathó Dávid, Matejcsik Balázs, Pintér Marcell, Tigyi Ábel

Lány váltó: 3. helyezés: Ábrahám Lara, Szegedi Hanna, Bana Zoé, Balogh Nikolett

Szalai Kitti 100 m mell: 5.helyezés, 100 m gyors: 3. helyezés
Tímár Levente 100 m hát: 4.helyezés,100 m gyors: 3. helyezés
Varga Zoltán 100 m mell: 5.helyezés, 100 m gyors: 6. helyezés
Virág Zsanett 100 m hát: 2. helyezés

Nagy Dávid 100 m gyors 6. helyezés, 100 m hát: 5. helyezés
Tóth Bence 100 m mell: 6. helyezés
Tigyi Ádám 4.

IV. Fiú Váltó 4. helyezés

Gratulálunk mindenkinek!


Úszás
Nagy Gerda 2.a osztályos tanuló tavaly decemberben és idén januárban sorra halmozta az érmeket és a jobbnál jobb helyezéseket.

Az alábbi helyezéseket érte el:
2018. december 8. Mikulás kupa (Szolnok):
33 m gyors: I. helyezés
33 m hát: II. helyezés
2018. december 15. Hód Kupa (Hódmezővásárhely):
50 m hát: VI. helyezés
2018. december 22. Megye bajnokság (Mezőtúr):
4x50 m gyorsváltó: III. helyezés
2019. január 12. VII. Tóth Károly emlékverseny (Mezőtúr):
50 m pillangó: III. helyezés
50 m hát: III. helyezés
50 m mell: II. helyezés
50 m gyors: II. helyezés
100 m vegyes: II. helyezés

Gratulálunk!



Sor- és váltóverseny
Iskolánk sorváltó csapata a megyei döntőben 3. helyezést ért el!
Szép volt lányok és fiúk! Hajrá Kodály!





Vízilabda
A 2019. 01.05-06. között zajlott II. SBS Gyermek vízilabda-torna kupagyőztes csapatában iskolánk 3 tanulója is szerepelt: Matejcsik Balázs (4.b), Pintér Marcell (4.b) és Tigyi Ábel (4.a).
Gratulálunk!





Úszás
2018. december 8-án Debrecenben, a Hajós Alfréd kupa IV. fordulójában Bathó Dávid 3.b osztályos tanuló 100 m hátúszásban III.
100 m mellúszásban pedig II. helyezést ért el.

Gratulálunk!





Játékos sportverseny
Iskolánk sorváltó csapata mindkét fordulót megnyerve lett városi diákolimpiai bajnok az idei tanévben, és jutott a januári megyei döntőbe!





Lábtoll


Mikulás kupa Újszász lábtoll labda verseny
Eredmények:
Egyéni győztes: Orosz Dorina 6.b
Dekázás női győztese: Orosz Dorina 6.b
2. helyezés: Menyhárt Zsolt 7.b
3. helyezés: Kis Martin, Menyhárt Zsolt, Tarkó Tícián
5. helyezés: Kis Martin 7.b
8. helyezés: Barati Bence, Csató János, Orosz Dorina
9. helyezés: Bagi Róbert, Balázs Márk, Földvári Ákos, Ladányi Csanád
Felkészítő tanár: Bakos Dániel
Mindenkinek gratulálunk!





Mazsorett és moderntánc

Országos mazsorett és moderntánc verseny
2018. december 8.
2 aranyérmet és 1 bronzérmet nyertek a kodályos lányok:
Szabó Liliána 7.a, Debreczeni Fanni 8.a és Debreczeni Maja 4.b.
Gratulálunk!


 



Tollaslabda

2018. december 06-án Jánosi Jázmin 2.a osztályos tanuló III. helyezést ért el a Rákóczifalván megrendezett tollaslabda Mikulás-kupán. Jázmin emellett megkapta a legfiatalabb lányversenyzőnek járó különdíjat.
Gratulálunk!





Tollaslabda
2018. december 06-án Földi Kendra 4.b osztályos tanuló I. helyezést ért el a Rákóczifalván megrendezett tollaslabda Mikulás-kupán.
Gratulálunk!





Úszás

2018. december 2-án rendezték meg Szolnokon a Mikulás-kupa nevezetű úszóversenyt, ahol Bathó Dávid 3.b osztályos tanuló hát és mellúszásban egyaránt aranyérmet szerzett.
Gratulálunk!





Futball

Labdarúgó tornán vettek részt focistáink a hétvégén Újszászon. A csapat 3. helyezést ért el, a legjobb játékos címet Szőke Máté érdemelte ki.
Gratulálunk!





Karate

December 2-án Budapesten Kyokushin karate versenyen Szathmári Adél 4. a osztályos tanuló csipeszharcban arany, kumite harcban ezüst érmet szerzett.
Gratulálunk!




"Fogyasztó verseny"

A "Belvárosi Napok fogyasztó" versenyén a 3. évfolyamosok 4.helyezést értek el.
Gratulálunk!





Vívás


2018. november 17-én, a debreceni 4 Évszak Kupa őszi rendezvényen Szénási Ákos (5.b) korcsoportjában 8. helyezést ért el.
Gratulálunk!




"Fogyasztó verseny"

A "Belvárosi Napok fogyasztó" versenyein negyedikes csapatunk 2. helyezést, ötödikes csapatunk 3. helyezést ért el!
Gratulálunk!







Akadályverseny

A XXXI. Belépés Nemcsak Tornacipőben versenyen iskolánk alsós csapata 3. helyezést ért el! A csapat tagjai Nagy Gábor, Rónyai Barnabás, Zilahi Zétény, Bathó Dávid, Lukács-Barta Nimród, Illyés Boglárka, Balogh Luca, Rékási Boglárka, Révi Tímea, Baláti Norina. Gratulálunk!





Akadályverseny


A XXXI. Belépés Nemcsak Tornacipőben versenyen iskolánk felsős lány csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Báthori Petra, Báthori Virág, Benedek Klára, Borgyos Jázmin, Kun Emma, Maróthi Jázmin, Nagy Emese, Szurgyi Gerda, Vall Gréta.


Gratulálunk!





Karate

Mádi Orsolya (5/c) Knockdown Utánpótlás Magyar Bajnokságon XXI. Bushido Kupa Gyerek-I Lány -45kg kategóriában III. helyezést ért el.
Gratulálunk!





Úszás


Szeptember 29-én a szentesi Sprint úszóversenyen Bathó Dávid (3.b) 50 m mellúszásban ezüst, 50 m hátúszásban pedig bronzérmet szerzett.
Gratulálunk!





Futball
Dicsérő oklevelet kapott Szabovik Levente (Szolnoki MÁV) a Bozsik Fesztiválon nyújtott teljesítményéért.
Gratulálunk!





Atlétika

Albertirsa - A megyei atlétikai diákolimpia ügyességi csapatbajnokságon távolugró csapatunk 3. helyezést, kislabdahajító csapatunk 4. helyezést, súlylökő csapatunk 4. helyezést ért el! Csapattagok: Báthori Petra, Nagy Emese, Balogh Orsolya, Bukta Lilla, Szurgyi Gerda, Vall Gréta.
Gratulálunk!






Karate
2018.09.22-én az V. Nyíradonyi Kyokushin Kupán Szecskó Erik Huba (2.a) bronzérmet szerzett.
Gratulálunk!

 



Akadályverseny

2018.09.29-én Bana Zoé (4.b) és Bana Ákos (2.b), a Normaf!nál Gyerekhajsza programon 1 és 2 km akadályfutáson vettek részt.
Gratulálunk!

 



Akadályverseny
A Tiszaligeti Napok akadályversenyén iskolánk felsős lány csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Szurgyi Gerda, Maróthi Jázmin, Balogh Orsolya. Egyéniben Szurgyi Gerda 1. helyezést, Balogh Orsolya 2. helyezést, Maróthi Jázmin 3. helyezést ért el!
Gratulálunk!


Akadályverseny
A Tiszaligeti Napok akadályversenyén iskolánk felsős fiú csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Palotay Brúnó, Pető Dominik, Tigyi Ádám. Egyéniben Pető Dominik 1. helyezést, Palotay Brúnó 3. helyezést, Tigyi Ádám 4. helyezést ért el!
Gratulálunk!




Tűzharc
A Tiszaligeti Napok tűzharc versenyén iskolánk alsós fiú csapata harmadik helyezést ért el.
Gratulálunk!


Tájékozódási verseny
A Tiszaligeti Napok tájékozódási versenyén iskolánk alsós csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Mihályi Lili, Érczes Emma, Tigyi Ábel, Lukács-Barta Nimród. Egyéniben Lukács-Barta Nimród 1. helyezést, Mihályi Lili 3. helyezést, Tigyi Ábel 4. helyezést, Érczes Emma 6. helyezést ért el!
Gratulálunk!


Akadályverseny

A Tiszaligeti Napok alsós akadályversenyén a lányoknál Illyés Boglárka 1. helyezést, a fiúknál Zilahi Zétény 3. helyezést ért el!


Gratulálunk!


 



Tájékozódási verseny
A Tiszaligeti Napok tájékozódási versenyén iskolánk felsős fiú csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Kazinczy Kristóf, Tóth Bence, Tigyi Ádám, Pető Dominik. Egyéniben Tigyi Ádám 1. helyezést, Kazinczy Kristóf 2. helyezést, Tóth Bence 4. helyezést ért el!


Tájékozódási verseny
A Tiszaligeti Napok tájékozódási versenyén iskolánk felsős lány csapata 1. helyezést ért el! A csapat tagjai: Vall Gréta, Balogh Orsolya, Szurgyi Gerda, Báthori Petra. Egyéniben Szurgyi Gerda 1. helyezést, Balogh Orsolya 2. helyezést ért el!
Gratulálunk!


A kerékpáros túra pontgyűjtő versenyén nagyszerű kodályos siker született:
Galambos Gergő 1.a 1., Juhász Olivér 1.b 2. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Futás
A 2018.09.16-án megrendezett Újszászi Futónapon, 5km-es távon Berki Illés (2.a) 2. helyezést ért el.
Gratulálunk!



Vízilabda

Iskolánk három tanulója, Tigyi Ábel (4.a), Matejcsik Balázs (4.b), és Pintér Marcell (4.b) a ceglédi Kisméhecske kupán ezüstérmet szerzett.
Gratulálunk!


Úszás

A 2018.09.05-én, Martfűn megrendezett Invictus úszóversenyen Rózsa Dalma (2.b) III. helyezést ért el.
Gratulálunk!


Facebook