Get Adobe Flash player

A HEBE Kft. által a 2018/2019-es tanévben meghirdetett "Böngész" nevezetű országos levelezőversenyen Schnetter Barna 3.b osztályos tanuló angol nyelvből XIII. helyezést ért el.
Felkészítő: Molnár Nikolett
Gratulálunk!





A HEBE Kft. által a 2018/2019-es tanévben meghirdetett "Böngész" nevezetű országos levelezőversenyen Udvardi Blanka 3.b osztályos tanuló angol nyelvből II. helyezést ért el.
Felkészítő: Molnár Nikolett
Gratulálunk!


A házi matematikaverseny végleges eredménye a harmadik forduló után:

5. évfolyam:

Név

osztály

1.forduló

(45 pont)

2.forduló

(30pont)

3.forduló

(56 pont)

Összesítés

(131pont)

Helyezés

Rónyai Barnabás

5.b

29

16

50

95

I.

Fekete Marcell

5.c

32

18

39

89

II.

Nuskov Milán Gergő

5.c

40

4

39

83

III.

Libor Andrea

5.b

25

22

33

80

4.

Horváth Marcell

5.b

29

--

46

75

5.

Mádi Orsolya

5.c

29

25

17

71

6.

Sárai-Szabó Sámuel

5.c

38

30

--

68

7.

Kopasz Tibor

5.c

31

28

--

59

8.

Györe Szabina

5.c

--

23

--

23

9.

  

6. évfolyam:

Név

osztály

1.forduló

(45 pont)

2.forduló

(50 pont)

3.forduló

(38 pont)

Összesítés

(133pont)

Helyezés

Nagy Kornél Márk

6.a

33

50

16

99

I.

Rostás Zsombor

6.a

24

18

4

46

II.

Jakab Sándor

6.a

22

--

--

22

3.

Balogh Liliána

6.a

16

--

--

16

4.

  Minden versenyzőnek gratulálunk, különösen azoknak a tanulóknak, akik kitartóan mindhárom fordulóban részt vettek!



A Finnugor díjkiosztó ünnepségen Romhányi Eszter és Laulu énekegyüttes I.helyezésért vették át díjat.
Felkészítő: Romhányi Anita
Dobos Kamilla 4.a osztályos tanuló pedig a 2. helyezésért járó díjat vette át ének szóló kategóriában.
Felkészítő: Törökné Négyes Hajnalka
Gratulálunk!







Kovács Kornél Imre 4.b osztályos tanuló a Világtájoló "Klassz-Room Matematika Versenyén", a 4. osztályosok között I. helyezést ért el.
Felkészítő: Lovasné Angyal Éva
Gratulálunk!

 


A HEBE Kft. által a 2018/2019-es tanévben meghirdetett "Böngész" nevezetű országos levelezőversenyen Udvardi Blanka 3.b osztályos tanuló környezetismeretből VII., nyelvtanból pedig IV. helyezést ért el.
Felkészítő: Pándi Zsuzsanna
Gratulálunk!





A 2018-2019-es Teki-Totó országos matematikaversenyen Galambos Gergő 1.a osztályos tanuló "EZÜST" fokozatot ért el.
Gratulálunk!





A 2018-2019-es Teki-Totó országos matematikaversenyen Kun Gréta Hanna 1.a osztályos tanuló "BRONZ" fokozatot ért el.
Gratulálunk!





A 2019. június 3-án, iskolánkban megrendezett Gyöngybetűk Szépírásversenyen Udvardi Blanka 3.b osztályos tanuló
I. helyezést ért el.

Felkészítő: Pándi Zsuzsanna
Gratulálunk!




A 2019. június 3-án, iskolánkban megrendezett Gyöngybetűk Szépírásversenyen Papi Lili (4.c) II., Tarjányi Csenge (4.c) pedig I. helyezést ért el.
Felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina
Gratulálunk!





A 2018-2019-es Teki-Totó országos matematikaversenyen Galambos Ábel 2.a osztályos tanuló "BRONZ" fokozatot ért el.
Gratulálunk!

 



A 2019. június 2-án, Dömsödön megrendezett Kék Duna Euromusic Nemzetközi Énekversenyen Berki Illés 2.a osztályos tanuló "gyermek musical" kategóriában V. helyezést ért el.
Gratulálunk!



A Teki-Totó országos matematikaversenyen Sánta Regina Adél 2.a osztályos tanuló I. helyezést ért el a második évfolyamosok között.
Gratulálunk!





Áprilisban rendezték meg a "Bendegúz Tudásbajnokság"' országos tanulmányi verseny megyei döntőjét.
Iskolánkból hét tanuló vett részt a megmérettetésen: Antóni Bálint Árpád (3.b), Fejes-Tóth Flóra (3.a), Pintér Kristóf (3.b), Udvardi Blanka (3.b), Csajbók Bence Zsolt (5.a), Sárai Lili (5.b), Borók Balázs (6.b).
Kiemelkedő Antóni Bálint III. helyezése angol nyelvből és Csajbók Bence III. helyezése irodalomból.
Minden résztvevőnek gratulálunk, további sikereket kívánunk!





A Teki-Totó országos matematikaversenyen Galambos Gergő 1.a osztályos tanuló a 4 fordulóból a elsősök között ezüst fokozatot szerzett.
Gratulálunk!





A Teki-Totó országos matematikaversenyen Galambos Ábel 2.a osztályos tanuló a 4 fordulóból a másodikosok közül 40-ből 37 pontot ért el, ezzel bronz fokozatot szerzett.
Gratulálunk!

 


A 2019. május 17-én, az Ádám Jenő Zeneiskola által szervezett Négykezes zongoraversenyen Kádár Lola Patrícia (3.a) és Kádár Nina Alexandra (4.a) kiemelkedő játékukért különdíjban részesültek.
Gratulálunk!





A HEBE Kft. által 2018/2019-es tanévben meghirdetett "Madarak és fák" országos természetvédelmi és irodalmi csapatversenyen iskolánk 3-4. osztályos csapata V. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Pálinkás Keve, Pálinkás Luca, Kovács Regina és Udvardi Blanka 3.b osztályos tanulók.
Felkészítő: Pándi Zsuzsanna
Gratulálunk!




A 2019. május 13-án megrendezett "Fiumei Nagy Könyv" olvasási versenyen a 3.b osztály csapata II. helyezést ért el.
Felkészítő: Pándi Zsuzsanna
Gratulálunk!




A 2019. május 13-án megrendezett "Fiumei Nagy Könyv" olvasási versenyen a 4.c osztály csapata III. helyezést ért el.
Felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina
Gratulálunk!





A 2019. április 30-án, iskolánkban megrendezett "Megtanulni tanulni" című városi szövegértő versenyen Bana Zoé 4.b osztályos tanuló I. helyezést ért el.
Felkészítő: Baloghné Cseppentő Anita
Gratulálunk!

 



A 2019. április 30-án, iskolánkban megrendezett "Megtanulni tanulni" című városi szövegértő versenyen Szekera Balázs Noel 4.c osztályos tanuló
III. helyezést ért el.
Felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina
Gratulálunk!





A 2019. április 25-én, a Varga Katalin Gimnázium által szervezett Föld napi diákszimpóziumon Tóth Bence 8.a osztályos tanuló I. helyezést ért el.
Gratulálunk!





A 2019. április 28-án, a Várpalotán megrendezett ZENÉS "színház az egész világ" Országos Musical&Operett Versenyen Berki Illés 2.a osztályos tanuló a következő eredményeket érte el:
Egyéni: Children kategória VI. helyezés (Volt egyszer egy vadnyugat)
Duett: Berki Illés és Berki Maja III. helyezés (Polár Express: Bűvös éj, Legyetek jók, ha tudtok)
Gratulálunk!

 


2019. április 12-én, a Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnáziumban megrendezett "Tiszán innen Dunán túl" népdaléneklő versenyen iskolánk Fülemüle énekegyüttese "ARANY",
a Pacsirta énekegyüttes pedig "KIEMELT ARANY" minősítést ért el.

A két együttest felkészítette: Törökné Négyes Hajnalka.
Gratulálunk!


 



A 2019. április 3-án megrendezett "Benedek Elek, a nagy mesemondó" rajzpályázaton, I. korcsoportban Magyar Lili 3.b osztályos tanuló különdíjban részesült.
Felkészítő: Surinné Zsidel Andrea
Gratulálunk!

 


A 2019. április 3-án megrendezett "Benedek Elek, a nagy mesemondó" rajzpályázaton, I. korcsoportban Timár Lili 3.b osztályos tanuló III. helyezést ért el.
Felkészítő: Surinné Zsidel Andrea
Gratulálunk!



A 2019. március 1-jén, Tiszaföldváron megrendezett megyei angol nyelvi versenyen "KEZDŐ I." kategóriában Tóth Dóra Hajnalka 5.b osztályos tanuló II. helyezést ért el.
Felkészítő: Szepesi Roberta
Gratulálunk!





A 2019. április 16-án, Cegléden megrendezett Ceglédi Kamaraversenyen való sikeres szerepléséért Berki Illés 2.a osztályos tanuló "NÍVÓDÍJBAN" részesült.
Gratulálunk!





2019. április 12-én, a Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnáziumban megrendezett "Tiszán innen Dunán túl" népdaléneklő versenyen a Siheder énekegyüttes (felkészítő: Szurgyiné Csontos Zsuzsanna) ezüst minősítést, a Tiszavirág énekegyüttes (felkészítő tanár: Romhányi Anita) pedig arany minősítést ért el.
Gratulálunk!





A 2019. március 1-jén, Tiszaföldváron megrendezett megyei angol versenyen "ELŐKÉSZÍTŐ" kategóriában Böhmer Péter Márk 4.b osztályos tanuló IV. helyezést ért el.
A versenyen részt vett még Horváth Zoltán 4.b osztályos tanuló, aki VIII. helyezést ért el.
Felkészítő: Baloghné Cseppentő Anita
Gratulálunk!


 

A 2019. március 1-jén, Tiszaföldváron megrendezett megyei angol versenyen "ELŐKÉSZÍTŐ" kategóriában Lázár Márk László 4.b osztályos tanuló II. helyezést ért el.

Felkészítő: Szepesi Roberta
Gratulálunk!



Az idén megrendezett "Széchenyi István élete és kora" című megyei történelmi vetélkedőn a 7.a osztály egyik csapata
IV. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Szőke Máté, Földi Ádám és Papp Viktória.
Felkészítő: Szurgyiné Csontos Zsuzsanna
Gratulálunk!



Az idén megrendezett "Széchenyi István élete és kora" című megyei történelmi vetélkedőn a 8.a osztály csapata III. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Romhányi Eszter, Szurgyi Gerda és Kurucz Kinga.
Felkészítő: Szurgyiné Csontos Zsuzsanna
Gratulálunk!



Az idén megrendezett "Széchenyi István élete és kora" című megyei történelmi vetélkedőn a 7.a osztály csapata II. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Horváth Attila, Vízi Emese és Bognár Zselyke.
Felkészítő: Szurgyiné Csontos Zsuzsanna
Gratulálunk!



A Szolnoki Bartók Béla Kamarakórus megalakulásának 50. évfordulója alkalmából meghirdetett Képzőművészeti Versenyen Romhányi Eszter 8.a osztályos tanuló egyéni I. helyezést ért el.
Gratulálunk!



A Szolnoki Bartók Béla Kamarakórus megalakulásának 50. évfordulója alkalmából meghirdetett Képzőművészeti Versenyen Romhányi Szilárd 3.a osztályos tanuló egyéni II. helyezést ért el.
Gratulálunk!



A Szolnoki Bartók Béla Kamarakórus megalakulásának 50. évfordulója alkalmából meghirdetett Zenei műveltségi vetélkedő döntőjén a "Pacsirták" csapata 1.helyezést ért el
A csapat tagjai: Pesti Angéla (8.b), Romhányi Eszter (8.a) és Besenyi Adél (7.a).

Jutalmuk a tárgyi ajándékon túl egy budapesti szakmai kirándulás a Bartók Béla Emlékházba és a Szépművészeti Múzeumba.
Felkészítő: Romhányi Anita
Gratulálunk!



Galambos Gergő 1.a osztályos tanuló a Zöld Misszió Egyesület kreatív pályázatán alsó tagozatos korcsoportban I. helyezést ért el.
Gratulálunk!





A 2019. március 1-jén, Tiszaföldváron megrendezett megyei német nyelvi versenyen Ali Enese Orsolya 5.a osztályos tanuló, "KEZDŐ 1" kategóriában III. helyezést ért el.
Felkészítő: Aukszné Vágó Ibolya
Gratulálunk!





Borók Balázs 6.b osztályos tanuló a Bendegúz Tudásbajnokság 2018-2019. tanév I. félévében, angol haladó és matematika 6. tantárgyakból "ARANY" fokozatot szerzett.
Gratulálunk!





"A beszéd csak félreértések forrása" megyei helyesíró versenyen Lázár Márk (4.b) II. helyezést és Bana Zoé (4.b) IV. helyezést ért el.
Felkészítő: Baloghné Cseppentő Anita
Gratulálunk!


 




A XIX. Mezőtúri Fafúvósversenyen Érces Emma Judit 4.a osztályos tanuló Fuvola I. korcsoportban II. helyezést ért el.
Gratulálunk!





A 2019. február 15-én megrendezett XXX. Zrínyi Ilona Matematikaversenyen Borók Balázs 6. évfolyamon megyei IV. helyezést ért el.
Felkészítő: Czétényi Csaba
Gratulálunk!





A 2019. február 15-én megrendezett XXX. Zrínyi Ilona Matematikaversenyen Bana Ákos 2. évfolyamon megyei XV. helyezést ért el.
Felkészítő: Mádi István
Gratulálunk!





A 2019. február 22-én megrendezett Wass Alber Kárpát-medencei vers-és prózamondó versenyen Zsiros Bíborka Anna 8.b osztályos tanuló I. helyezést ért el.
Felkészítő: Demeter Orsolya
Gratulálunk!





A 2019. február 22-én rendezett MÁTYÁS TUDÓSAI matematikaversenyen Antóni Bálint Árpád I., Pintér Kristóf pedig VI. helyezést ért el.
Felkészítő: Surinné Zsidel Andrea
Gratulálunk!





Szegedi Hanna 4.b osztályos tanuló a Mátyás Tudósai versmondó versenyen IV. helyezést ért el.
Felkészítő: Baloghné Cseppentő Anita
Gratulálunk!



Bana Zoé 4.b osztályos tanuló a Mátyás Tudósai "Kis nyelvész" versenyen
III. helyezést ért el.
Felkészítő: Baloghné Cseppentő Anita
Gratulálunk!


Tóth Dóra Hajnalka 5.b osztályos tanuló I. helyezést ért el a Szolnoki Szent- Györgyi Albert Általános Iskola által szervezett angol nyelvi versenyen.
Felkészítő: Szepesi Roberta.
Gratulálunk!


2019. február 25-én a Szolnoki Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola által megrendezett népdal- és műdaléneklő versenyen
Patkós Indira 3.a osztályos tanuló "Kiemelt Arany" minősítést szerzett.

Gratulálunk!


Február 22-én a Tiszaparti Gimnáziumban megrendezett Megyei Társaséneklő versenyen "Kiemelt Arany" minősítést nyert Sárközi Eszter és Nagy Kornél 6.a osztályos tanulók.
Felkészítő: Romhányi Anita.
Gratulálunk!


Február 22-én a Tiszaparti Gimnáziumban megrendezett Megyei Társaséneklő versenyen "Kiemelt Arany" minősítést nyert az idén megalakult, 20 főből álló "Csalogány Kamarakórus".
Felkészítő: Romhányi Anita.
Gratulálunk!


A 2018/2019. tanévben a házi matematikaverseny eredménye

a 2. forduló után:

5. évfolyamon

1. Sárai-Szabó Sámuel    5.c

2. Kopasz Tibor                 5.c

3. Mádi Orsolya               5.c

4. Fekete Marcell             5.c

5. Libor Andrea                5.b

6. Rónyai Barnabás          5.b

7. Nuskov Milán Gergő   5.c

8. Horváth Marcell           5.b

9. Györe Szabina              5.c

6. évfolyamon

1. Nagy Kornél Márk      6.a

2. Rostás Zsombor          6.a

3. Jakab Sándor               6.a

4. Balogh Liliána               6.a

Gratulálunk!

A magyar kultúra napja alkalmából megrendezett
II. Rákóczi Ferenc és kora című városi szavalóversenyen
Bakos Gergő (8.b) I.
Dudás Réka (8.b) II.
Kopasz Tibor (5.c) I. helyezést,
ért el.
Lendvai Lilla (5.c) emléklapot kapott.
Gratulálunk mindenkinek!
Felkészítők: Demeter Orsolya és Molnárné Szilvási Ágnes


A "170 éves a Magyar Honvédség" rajzpályázaton Gál Csenge 5.b művészeti különdíjat kapott.
Gratulálunk!



A házi matematikaversenyt a 2018/2019. tanévben is meghirdettük az 5. és a 6. évfolyamon.

A verseny eredménye az 1. forduló után:

5. évfolyamon

1. Nuskov Milán Gergő   5.c

2. Sárai-Szabó Sámuel    5.c

3. Fekete Marcell             5.c

4. Kopasz Tibor                 5.c

5. Horváth Marcell           5.b

Rónyai Barnabás          5.b

Mádi Orsolya                5.c

6. Libor Andrea                5.b

6. évfolyamon

1. Nagy Kornél Márk      6.a

2. Rostás Zsombor          6.a

3. Jakab Sándor               6.a

4. Balogh Liliána               6.a

Gratulálunk!


Uri Dominik Róbert 3.a osztályos tanuló 2018. december 11-én III. helyezést ért el a 3. évfolyamosok között, az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő: Joó Enikő
Gratulálunk!



Nagy Gábor Szilárd 5.a osztályos tanuló 2018. november 30-án II. helyezést ért el a XXVI. Ószőlői Matematikaversenyen.
Felkészítő: Ihászné Kerekes Katalin
Gratulálunk!



Minárovits Enna 3.a osztályos tanuló 2018. november 30-án VI. helyezést ért el a XXVI. Ószőlői Matematikaversenyen.
Felkészítő: Fábián Gabriella
Gratulálunk!



December 3-án Mezőtúron a megyei Németh József matematika emlékversenyen Rózsa Dalma 2. b osztályos 5. Antóni Bálint 3. b osztályos tanuló 6. helyezést értek el saját évfolyamukon. A negyedik évfolyamon Tóth Blanka (4.a) 4. Tigyi Ábel (4.a) pedig 6. helyezést.
Gratulálunk mindenkinek!

   


Kozma Kíra Kamilla 4.c osztályos tanuló 4. évfolyamon I. helyezést ért el 2018. december 11-én, az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina
Gratulálunk!



A 2018 december 5-én, a Kodály Hét alkalmából megrendezett iskolai szavalóverseny eredményei:

3. évfolyam:
I. helyezés: Kovács Regina 3.b
felkészítő: Pándi Zsuzsanna
I. helyezés: Kádár Lola 3.a
felkészítő: Joó Enikő
II. helyezés: Tölgyesi Verona 3.a
felkészítő: Joó Enikő
III. helyezés: Horváth Júlia Jázmin 3.b
felkészítő: Pándi Zsuzsanna
Különdíj: Cseh Jázmin 3.b
felkészítő: Pándi Zsuzsanna

4. évfolyam
I. helyezés: Szekera Balázs Noel 4.c
felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina
II. helyezés: Tóth Petra 4.c
felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina
III. helyezés: Kozma Kíra Kamilla 4.c
felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina
Különdíj: Szegedi Hanna 4.b
felkészítő: Baloghné Cseppentő Anita
Különdíj: Tarjányi Csenge Lili 4.c
felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina

Gratulálunk minden résztvevőnek!



2018. november 22-én Nagy Gábor Szilárd 5.a osztályos tanuló II. helyezést ért el az 5. évfolyamosak között, a Belvárosi Napok keretében megrendezett Szegő Gábor matematikaversenyen.
Gratulálunk!


 

Honti Gábor Hunor 2.a osztályos tanuló megyei III. helyezést ért el 2018. december 3-án Mezőtúron, a Német József Matematika Emlékversenyen.
Gratulálunk!


2018. november 22-én a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola által szervezett Olvasás hete rendezvénysorozat, "Mi fán terem?" című városi nyelvművelő versenyen II. helyezést ért el csapatunk.
A csapat tagjai: Göncző Lili (6.a), Bana Zoé (4.b) és Németh Nilla (5.a).
Gratulálunk!


2018. november 22-én a Belvárosi Napok "Szárnyaló gondolatok" című fogalmazási versenyén, 4. évfolyamos kategóriában I. helyezést ért el Szegedi Hanna 4.b osztályos tanuló.
Gratulálunk!



2018. november 21-én Abonyban, az V. Országos Bihari János Hegedő - Gordonka - és Vonós Kamarazenei Fesztiválon, I. korcsoportban arany minősítést szerzett hegedűszóló kategóriában.
Gratulálunk!

Facebook