December 3-án Mezőtúron a megyei Németh József matematika emlékversenyen Rózsa Dalma 2. b osztályos 5. Antóni Bálint 3. b osztályos tanuló 6. helyezést értek el saját évfolyamukon. A negyedik évfolyamon Tóth Blanka (4.a) 4. Tigyi Ábel (4.a) pedig 6. helyezést.
Gratulálunk mindenkinek!

Kozma Kíra Kamilla 4.c osztályos tanuló 4. évfolyamon I. helyezést ért el 2018. december 11-én, az Ünnepváró városi szavalóversenyen.
Felkészítő: Szabóné Kovács Krisztina

A 2018 december 5-én, a Kodály Hét alkalmából megrendezett iskolai szavalóverseny eredményei:

3. évfolyam:
I. helyezés: Kovács Regina 3.b
I. helyezés: Kádár Lola 3.a
felkészítő: Joó Enikő
II. helyezés: Tölgyesi Verona 3.a
felkészítő: Joó Enikő
III. helyezés: Horváth Júlia Jázmin 3.b
Különdíj: Cseh Jázmin 3.b

4. évfolyam
I. helyezés: Szekera Balázs Noel 4.c
II. helyezés: Tóth Petra 4.c
III. helyezés: Kozma Kíra Kamilla 4.c
Különdíj: Szegedi Hanna 4.b
felkészítő: Baloghné Cseppentő Anita
Különdíj: Tarjányi Csenge Lili 4.c

Gratulálunk minden résztvevőnek!

2018. november 22-én Nagy Gábor Szilárd 5.a osztályos tanuló II. helyezést ért el az 5. évfolyamosak között, a Belvárosi Napok keretében megrendezett Szegő Gábor matematikaversenyen.

Honti Gábor Hunor 2.a osztályos tanuló megyei III. helyezést ért el 2018. december 3-án Mezőtúron, a Német József Matematika Emlékversenyen.

2018. november 22-én a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola által szervezett Olvasás hete rendezvénysorozat, "Mi fán terem?" című városi nyelvművelő versenyen II. helyezést ért el csapatunk.
A csapat tagjai: Göncző Lili (6.a), Bana Zoé (4.b) és Németh Nilla (5.a).

2018. november 22-én a Belvárosi Napok "Szárnyaló gondolatok" című fogalmazási versenyén, 4. évfolyamos kategóriában I. helyezést ért el Szegedi Hanna 4.b osztályos tanuló.

2018. november 21-én Abonyban, az V. Országos Bihari János Hegedő - Gordonka - és Vonós Kamarazenei Fesztiválon, I. korcsoportban arany minősítést szerzett hegedűszóló kategóriában.